http://valasskarychta.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow.rychta_zvenkugk-is-87.jpglink
http://valasskarychta.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow.zahradkagk-is-87.jpglink
http://valasskarychta.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow.interiergk-is-87.jpglink
http://valasskarychta.cz/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow.kytagk-is-87.jpglink

Tož vítajte u nás...

Restaurace Valašská rychta - nekuřácká restaurace - se nachází v krásném prostředí Beskyd, ve Frenštátě pod Radhoštěm a v zajímavé lokalitě. Sousedí s autokempem, který patří k nejlepším v české republice. 200 m od restaurace se nachází moderní aquapark.

Restaurace je v tradičním valašském stylu s příjemným posezením u velkého krbu. Nabízíme tradičně dobrou kuchyni s domácími a krajovými specialitami. Pečeme pravé italské pizzy a podáváme denní menu. K restauraci je bezbariérový přístup.

Možnost si objednat snídaně, obědy a večeře, ve formě polopenze a plné penze. Pořádáme svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní večírky, cateringy, taneční večery s country hudbou, školní výlety a jiné zajímavé akce.

Součástí restaurace je velká zahrádka pod kaštanama, pergola, dětské hřiště, stánek s točenou zmrzlinou a trampolínové centrum

Valašská rychta

Restaurace ve Frenštátě pod Radhoštěm. Příjemné posezení s velkým krbem, v letních měsících je v provozu venkovní posezení pod velkými kaštany. Najdete nás vedle autokempu a aquaparku.

Vaše akce

Uspořádejte u nás svou akci. Velký sál pro 85 osob, salónek pro 40 osob, v případě pěkného počasí můžeme vaši akci uspořádat venku či v pergole pro 40 osob.

Pivo

V naší restauraci čepujeme piva:
RADEGAST 10°
PLZEŇ 12°
ČERNÝ KOZEL 10°

Kontaktujte nás

email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
telefon: +420 556 839 999
mobil: +420 737 111 229